Logo SV Betong
Betong- og totalentrepenør
Logo SV Betong
Betong- og totalentrepenør

Jarle Aakre

Daglig leder

Mobil: 90 14 43 65
jarle@svbetong.no

Arne Espedal

Teknisk sjef

Mobil: 48 99 58 80
ae@svbetong.no

Runar Holthe

Finansdirektør / CFO

Mobil: 98 20 66 15
runar.holthe@svbetong.no

Morten Garpestad

Leder Innkjøp

Mobil: 40 41 11 12
morten.garpestad@svbetong.no

Marked og Kalkulasjon

Anders Gundersen

Leder Marked / Kalkulasjon

Mobil: 45 24 84 90
anders@svbetong.no

Stein Bringeland

Sr. Prosjektutvikler

Mobil: 40 60 59 56
stein@svbetong.no

Idar Tranøy

Prosjektutvikler

Mobil: 92 09 25 66
idar@svbetong.no

Stein Magne Birkeland

Prosjektrådgiver

Mobil: 91 15 71 90
stein.magne@svbetong.no

Anbjørn Borsheim

Prosjekt utvikler

Mobil: 45 27 89 09
anbjorn@svbetong.no

Henrik Aaby

Prosjektutvikler Østlandet

Mobil: 91 35 08 68
henrik.aaby@svbetong.no

Per Erik Kamfjord

Eiendomsutvikler

Mobil: 46 42 06 52
pererik@svbetong.no

Økonomistyring / Admin

Thomas Poetzsch

Senior Kontroller

Mobil: 92 01 90 20
thomas@svbetong.no

Brit Rimestad

Økonomisjef

Mobil: 93 44 81 77
brit.rimestad@svbetong.no

Ingunn Monsen

Regnskap- og Lønnsmedarbeider

Mobil: 91 80 62 56
ingunn@svbetong.no

Hilde Ø. Bekkeheien

Prosjekt Assistent

Mobil: 99 10 00 45
hilde.bekkeheien@svbetong.no

Marita Fjelde

Kontroller (Permisjon)

Mobil: 91 52 45 12
marita.fjelde@svbetong.no

Betong Egenproduksjon

Stian Andre Tovslid

Leder Betong Produksjon

Mobil: 95 29 77 18
stian@svbetong.no

Svein Risdal

Prosjektleder / Leder Montasje

Mobil: 93 24 17 01
svein.risdal@svbetong.no

Kjell Gimmestad

Byggeleder

Mobil: 91 62 19 40
kjellg@svbetong.no

Erlend Skårland

Personal leder

Mobil: 91 78 39 77
erlend@svbetong.no

Espen Solberg

Byggeleder

Mobil: 97 60 24 05
espens@svbetong.no

Endre Kristiansen

Byggeleder

Mobil: 95 11 15 26
endre.kristiansen@svbetong.no

Jonas Vaule

Byggeleder

Mobil: 90 67 27 23
jonas@svbetong.no

Marius Viken

Byggeleder

Mobil: 994 95 656
marius.viken@svbetong.no

Sondre Aspøy

Byggeleder

Mobil: 41 41 46 28
sondre.aspoy@svbetong.no

Askild Hegland

Byggeleder Montasje

Mobil: 92 61 53 99
askild.hegland@svbetong.no

Runar Håra

Arne Bjerk

Kran / Montasje

Mobil: 98 90 47 76
arne.bjerk@svbetong.no

Total Prosjekter

Tom Arild Losoa

Leder Total Prosjekt

Mobil: 91 82 53 18
tom.arild@svbetong.no

Kristian Rønneberg

Prosjektleder

Mobil: 40 55 56 27
kristian@svbetong.no

Asbjørn Bollestad

Prosjektleder

Mobil: 97 67 20 08
asbjorn@svbetong.no

Erik Hjellestad Kjærvik

Prosjektleder

Mobil: 93 46 08 05
erik@svbetong.no

Finn Brodersen

Prosjektleder

Mobil: 90 50 54 61
finn@svbetong.no

Stig Olav Håra

Prosjektleder

Mobil: 46 96 86 98
stig.olav@svbetong.no

Stig Berge

Prosjektleder

Mobil: 98 21 03 69
stig.berge@svbetong.no

Vince Taksdal

Prosjektleder

Mobil: 90 98 79 95
vince@svbetong.no

Kjell Egil Myhre

Driftsleder

Mobil: 92 66 71 78
kjell.egil@svbetong.no

Jan Magne Kallestein

Driftsleder

Mobil: 95 30 08 40
janmagne@svbetong.no

Helge Bore

Driftsleder

Mobil: 95 41 85 25
helge.bore@svbetong.no

Rune Pedersen

Driftsleder

Mobil: 46 91 26 88
rune.pedersen@svbetong.no

Bjarte Malmin

Driftsleder

Mobil: 93 03 98 53
bjarte.malmin@svbetong.no

Henrik Ziem

Driftsleder

Mobil: 93 80 46 51
henrik.ziem@svbetong.no

Fredrik Roalsø

Prosjekteringsleder

Mobil: 97 00 74 37
fredrik.roalso@svbetong.no

Jan Erik Andersen

Prosjekteringsleder Teknisk

Mobil: 92 62 58 53
jan.erik.andersen@svbetong.no

Stine Breimo Christensen

Prosjekt koordinator

Mobil: 45 23 69 72
stine.christensen@svbetong.no

Ole Mjåtveit

Driftsleder

Mobil: 41 92 53 49
ole.mjatveit@svbetong.no

KHMS

Arild Berg

KHMS leder

Mobil: 48 13 32 92
arildb@svbetong.no

Stein Tengs Arnestad

Kvalitet ingeniør

Mobil: 45 86 91 02
stein.arnestad@svbetong.no

Sindre Egeland

Kvalitet ingeniør / Driftsleder

Mobil: 91 30 14 23
sindre.egeland@svbetong.no

Ellen Rønneberg Hidle

HMS Koordinator

Mobil: 93 42 42 38
ellen@svbetong.no

Tannaz Mirzaei

KHMS ingeniør - Region Øst

Mobil: 91 99 76 16
tannaz.mirzaei@svbetong.no

Isabell Rydell

Prosjekt Ingeniør (foreldrepermisjon)

Mobil: 94 00 99 65
isabell@svbetong.no

Lager og Logistikk

Anna Strebul

Leder Drift Lager

Mobil: 46 57 90 30
anna.strebul@svbetong.no

Service

Vaida Petruskiene

Service medarbeider

Mobil: 96 86 02 90

Lærling- og traineeansvarlig / HR leder

Erlend Skårland

Faglig leder

Mobil: 91 78 39 77
erlend@svbetong.no
Samt ca. 80 ansatte på byggeplass
Boliger | Offentlige bygg | Bolig- og næringsbygg | Samferdselsprosjekt | Råbygg

SV BETONG, Dreierveien 25, 4321 Sandnes. Telefon 51 60 77 40. E-post: post@svbetong.no
Boliger | Offentlige bygg | Bolig- og næringsbygg | Samferdselsprosjekt | Råbygg

SV BETONG, Dreierveien 25, 4321 Sandnes. Telefon 51 60 77 40. E - post: post@svbetong.no